-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Të kujt janë këto të pasme kaq seksi?

michAjo ka mbushur 37 vjeç dhe trupi i saj është në formë të shkëlqyer.

Falë dietës dhe stërvitjes, nuk ka asnjë gram dhjamë më shumë dhe kjo mund të shihet edhe në këto foto të realizuara në zonën e Ligurias në Itali.

Moderatorja Michelle Hunziker po pushon me mikun e saj, Tomaso Trussardi, 31 vjeç, dhe vajzën e vogël, Sole, vetëm 9 muajsh.

Më Shumë

Kurti e falënderon Erdogan për përkrahjen e Turqisë për anëtarësimin e Kosovës në NATO dhe në KiE

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është duke qëndruar në Turqi për vizitë pune, ku edhe ka mbajtur një konferencë për media së bashku me...

Përcaktohet data e përballjes mes Fury dhe Usyk

Përfaqësuesit e dy boksierëve, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk kanë qenë në bisedime për disa kohë. Super përballja është shtyrë pas disa javë pasi...

Puhi

Lajmet e Fundit