-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Jennifer Lawrence ‘harron’ të veshë reçipeta

jennyAjo është një nga femrat më të bukura në planet dhe një aktore e talentuar njëkohësisht.

Jennifer Lawrence ishte në Paris, e ftuar në javën e modës së Dior.

Bukuroshja amerikane kishte veshur një fustan të bardhë, por nuk mbante reçipeta.

Më Shumë

Sonte ceremonia e çmimeve Grammy

Sonte do të mbahet ceremonia e 65-të Vjetore e Çmimeve Grammy, e cila do të mbahet në Crypto.com Arena në Los Angeles. Beyonce kryeson me...

LDK-ja gjuan akuza për qeverinë e Prizrenit

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, në një konferencë për media ka prezantuar sot abuzimet dhe keqpërdorimet nga ana e zyrtarëve dhe...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit