10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Terapi me të dashurën

Terapi me të dashurënPak javë më parë ai shihte se si shembej Brazili i tij në Kupën e Botës. Vetë Neymar nuk ishte i zoti ta ndihmonte për shkak të një dëmtimi.

Tani ylli i Barcelonës e ka lënë pas atë turne dhe po shijon plazhet e Ibizas me të dashurën, Bruna Marquezine.

22- vjeçari është ende në terapi pas atij dëmtimi në ndeshjen kundër Kolumbisë.

Më Shumë

Gjuajtje me kallashnikov te shtëpia e “Big Brother”, vritet roja i Top Channel

Mbrëmë në mesnatë është vrarë roja i televizionit Top Channel, pas të shtënave me kallashnikov afër shtëpisë më të famshme në Shqipër, Big Brother...

PSD improvizon me tym të zi para objektit të Qeverisë së Kosovës

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka mbajtur fjalim para Qeverisë së Kosovës ku edhe në mënyrë simbolike janë vendosur flamuj të bardhë. Ndërkohë aktivistët e...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit