18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Thaçi i kthehet Prizrenit

hashim thaci 3Lideri i PDK-së, Hashim Thaçi, i kthehet sërish qytetit të Prizrenit. Ai sot do të zhvillojë një takim me strukturat e PDK-së në këtë qytet.

“Takimi i Thaçit me strukturat e PDK-së mbahet në ora 18:00 në “Luxori” “, njoftoi zëdhënësi i PDK-së në Prizren, Samir Hoxha.

Thaçi, qytetit të Prizrenit, i kthehet  për të mbështetur në balotazh kandidatin e partisë së tij për kryetar, Ramadan Mujën./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kirurgu i Spitalit të Prizrenit, Zgjim Berisha aderon në Vetëvendosje

Kirurgu i Spitalit Regjional të Prizrenit, Dr. Zgjim Berisha ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje në Prizren. “Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren çdo ditë e...

Tre ndeshje interesante luhen sot në Superligë, sytë te Ballkani dhe Drita

Tre ndeshje interesante do të zhvillohen sot, në kuadër të xhiros së 29-të në Superligën e Kosovës në futboll. Sfida kryesore e ditës së shtune...

Lajmet e Fundit