15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vajzat amerikane përleshen me grushta për një vend parkim

Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave.

Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar dhe ato kanë nisur të zihen me njëra-tjetrën me grushte e shkelma.

Njerëzit u mblodhën me shpejtësi rreth tyre, jo për t’i ndarë, por për të parë “spektaklin”. ku disa filmonin ngjarjen.

Personeli i sigurisë së qendrës u befasua nga përshkallëzimi i papritur dhe u përpoq të “rifitonte kontrollin”, por u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar “gjakrat”.

 

Rama këtë javë në Prishtinë dhe Beograd

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të te ketë një vizitë në Prishtinë dhe Beograd gjatë kësaj jave. Në të vërtetë, Rama do të ketë...

Moti me vranësira dhe intervale me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot me vranësira dhe intervale me diell. “Vranësirat gjatë ditës kanë mundësi që vende -vende të sjellin...

Lajmet e Fundit