15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Dafina dhe Ya Nina puthen në buzë

Dafina Zeqiri dhe Ya Nina po e shijojnë suksesin e duetit të parë bashkë, Nasty x See me.

Bukuroshet shqiptare e lansuan projektin të bashkangjitur edhe me videoklip.

Dyshja realizuan klipin me kërcim mjaftë provokuese duke u shfaqur joshëse.

Image

Dafina dhe Ya Nina

Momenti që morën vëmendje është kur këngëtaret afrohen duke lënë të kuptohet se kanë realizuar puthje në buzë.

Konfiskohen 30 automjete të pa-zhdoganuara

Njësitë Antikontrabandë të Doganës të Kosovës kanë identifikuar dhe kryer kontrollin e automjeteve me targa të huaja, si dhe kanë gjetur auto pjesë pa...

E tmerrshme: Shembet tribuna në stadiumin e ndërtuar në vitin 2019 në Korishë të Prizrenit

Bëri bujë përurimi i stadiumit në Korishë të Prizrenit në vitin 2019, kur kryetari i kësaj komune aso kohe, Mytaher Haskuka, presidenti i FFK-së...

Lajmet e Fundit