30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Valverde: Të gjithë e dimë se kush është numër një

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde deklaroi se Leo Messi është lojtari më i mirë në botë, me ose pa Topin e Artë.Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde deklaroi se Leo Messi është lojtari më i mirë në botë, me ose pa Topin e Artë.

Tekniku spanjoll mendon se me ose pa Topin e Artë, argjentinasi është numër një.“Të gjithë e dimë se kush është futbollisti më i mirë në botë. Nuk më intereson se kujt i shkon Topi i Artë. E kemi të qartë se Messi është më i miri”.

Kur gazetarët i vunë në dukje se Cristiano këtë vit mund të barazojë Messin me 5 Topa të Artë, Valverde përsëriti se Messi është numri 1 dhe nuk ka nevojë për të tjerë trofe individualë.“Ne e dimë se kush është më i miri. Nuk është i nevojshëm një Top i Artë më shumë. As i Artë, as i Argjendtë dhe as i Bronztë”, deklaroi Valverde.

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e asit brazilian të futbollit Neymar ka thyer heshtjen e saj pasi së fundmi u shfaqën pamjet komprometuese të sulmuesit me...

Gjykimi për shpërthimin në Zhur, në fjalën përfundimtare njëri i akuzuar thotë se rasti i është montuar

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten, ka përfunduar gjykimi për shpërthimin në Zhur, me ç’rast dy të akuzuarit Iran Badalli dhe Arben Gashi...

Lajmet e Fundit