13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Vdekja e dyshimtë në Prizren: Ky është personi që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij

Nexhmedin Domazeti është personi që u gjet i vdekur dje në Prizren.

Ai u gjet pa shenja jete nga një familjar, në shtëpinë e tij. Policia e cilësoi rastin si të dyshimtë, teksa trupi i pajetë u dërgua për obduksion.

I ndjeri që një kohë të gjatë ka jetuar i vetëm dhe ende nuk dihen rrethanat e vdekjes së tij.

 

 

Burimet nga Prokuroria kanë bërë me dije se vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi i mjekëve që ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërkohë që Policia ka intervistuar disa dëshmitarë në vendin e ngjarjes.

Pas ekzaminimit të vendit ku u gjet i ndjeri, Prokurori ka urdhëruar që të nisin hetimet për “Vdekje e dyshimtë”.Gazeta Sinjali

Më Shumë

Duda Balje zhgënjehet me Kurtin, Lumir Abdixhiku ia hapë dyert e bashkëpunimit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në zyrat e LDK-së deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Sipas njoftimit të...

Me shumë gjasë, Kosova pa viza me 13 tetor

Pas më shumë se një dekade angazhim, premtime, gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës dhe protesta masive në sheshet kryesore të Prishtinës, shteti më...

Lajmet e Fundit