16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Vdes një burrë në QKUK, u aksidentua ditë më parë në Prizren

Ka vdekur në QKUK, personi i cili u aksidentua në fillim të këtij muaj në Prizren.

Vdekjen e tij e ka raportuar vëllai i viktimës.

Ai ka treguar se i ndjeri ka ndërruar jetë më 8 shtator gjersa ishte në tretman mjekësor në QKUK.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Hovenier: Nga Kosova po kërkojmë disa vendime të vështira, por në të mirë të saj

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, ka deklaruar mbrëmë se Kosova mund të përparojë vetëm me ndihmën e Shteteve të Bashkuara, duke i marrë...

Brenda javës hiqen kontrollet në të gjitha pikat kufitare me Shqipërinë

Sezoni turistik ka rritur ndjeshëm fluksin në pikën e kalimit të kufitar në mes të Shqipërisë dhe Kosovës në Qafë Morinës. Ndryshe nga regjimi i...

Lajmet e Fundit