8.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Vdes një person në Drenovc të Rahovecit

Një person është gjetur të premten pa shenja jete në fshatin Drenovc të Rahovecit.

Sipas policisë, nw vendngjarje kanë dalë njësitet përkatëse, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.Rasti është duke u hetuar.

============================================================

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

www.renelualtahiri.com

+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

 

Më Shumë

Publikoi foto me armë në TikTok, arrestohet i dyshuari në Rahovec

Një person është arrestuar në Rahovec pasi i njëjti kishte publikuar foto me armë zjarri në rrjetin social TikTok. Policia bën me dije se i...

25 vjet nga Beteja e Koshares, Haradinaj: Thyerja e kufirit Kosovë – Shqipëri ishte ditë gëzimi për të gjithë shqiptarët

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në manifestimin qendror “Beteja e Koshares”. Ai ka thënë se fitorja në...

Lajmet e Fundit