15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Shqipëri, një burrë vret kunatën në mes të natës

Në Shqipëri dy persona kanë mbetur të vdekur mëngjesin e hershëm të së shtunës.

Raportohet se në Shkozë, një burrë ka vrarë kunatën e tij sa ishte ajo në dhomën e saj. Ajo kishte dy fëmijë, një prej të cilëve afër vetes në momentin e krimit.

Pas vrasjes së kunatës, burri ka vrarë edhe veten.

Bashkëshorti i gruas, siç raportojnë mediat, nuk ka qenë në shtëpi në momentin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet e vrasjes. /TCH

Më Shumë

Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

Ka vdekur aktorja e njohur e skenës artistike të Kosovës, Shirine Morina. Vdekjen e saj e bëri të ditur, deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci. Ai thotë...

Enea Koliqi, ‘Ylli i javës’ në Superligë

Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i javës”. Ky çmim për javën e 29-të...

Lajmet e Fundit