-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Vdes personi që mori lëndime në aksident në Caralevë dy javë më parë

Ka vdekur personi që mori lëndime në një aksident trafiku në fshatin Caralevë të Suharekës më 18 nëntor.

I aksidentuari ishte duke u trajtuar në QKUK, ndërsa ai ka vdekur të mërkurën.

“Fsh. Caralevë, Suharekë, 18.11.2021 – 14:30. Me 01.12.221 është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte i lënduar në aksident, ka ndërruar jetë në QKUK. Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.

Më Shumë

Videoja e TikTok-ut bëhet sebep për sherr, theret me thikë një i mitur në Prizren

Videot që publikohen nëpër rrjete sociale shpesh herë shpërfaqin bullizimin dhe dhunën kundrejt personave të caktuar. E në shumë raste viktima janë të miturit,...

Walker kërkon Gjykatë Speciale për Vuçiqin: UÇK-ja s’kishte zinxhir komandues

Ambasadori William Walker ka folur për gjykimin në Hagë të krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai thotë se është i mllefosur nga këmbëngulja e...

Lajmet e Fundit