25.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Vehapi uron mësimëdhënsit për nder të 7 Marsit

IdrizVehapi-rahovec-pdkKryetari i Komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, ka uruar të gjithë mësimdhënësit me rastin e 7 Marsit – Ditës së Mësuesit.

“7 marsi është dita e Mësuesit dhe shfrytëzoj rastin që të gjithë atyre që në çfarëdo mënyre janë të lidhur me procesin edukativo – arsimor të ua uroj këtë ditë.”

“Se uroj që në të ardhmen mësimëdhënësit të mbesin krenaria jonë”. Urime 7 marsi”. thuhet në urimin e Kryetarit Vehapi.

Më Shumë

Koulibaly: Anguissa më ka treguar për presioni-n e Conte-s. Kvara? Ai duhet të jetë përsëri magjik

Mbrojtësi që luan për Al-Hilal në Arabinë Saudite, Kalidou Koulibaly ka dhënë një intervistë të gjatë për mediet italiane, ku ka folur ndër të...

Moti me diell, temperaturat deri në 32 gradë celsius

Moti sot parashihet të jetë kryesisht me diell. Vranësirat më të fokusuara parashihen përreth relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-18 gradë Celsius, ndërsa...

Lajmet e Fundit