19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Vëllai rrah vëllanë në Malishevë

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Malishevë një të dyshuar, i cili për shkak të problemeve të mëhershme ka sulmuar vëllain e tij, i cili si pasojë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Më Shumë

Lajmet e Fundit