19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Vetaksident i rëndë trafiku në Prizren (video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Sinjalit kanë bërë me dije se një veturë është vetaksidentuar në afërsi të marketit ‘Kastrati’ dhe për pasojë dyshohet se ka edhe të lënduar.

Në pamjet e dërguara shihet se automjeti ka pësuar edhe dëme materiale, teksa akoma s’dihet shkaktari i aksidentit.

Sinjali do të iu mbajë të informuar posa të ketë një konfirmim zyrtar nga Policia.

/GazetaSinjali/

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit