15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Vidhen dy vetura në oborrin e një shtëpie në Suharekë

Dje gjatë orëve të hershme të mëngjesit janë vjedhur dy vetura me targa vendore në Suharekë.

Policia njofton se të dy veturat janë vjedhur në oborrin e një shtëpie.

Dy veturat ishin të parkuara në garazh brenda oborrit të shtëpisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, të cilat po merren me hetimin e rastit

Më Shumë

E konfirmon Fury: Dueli me Joshuan është anuluar

Dueli i madh në boksin profesionist mes Tyson Fury dhe Anthony Joshua tashmë është anuluar. Është boksieri boksieri britanik Tyson Fury, kampion bote në peshën...

SBASHK-u nuk ndryshon qëndrim: Greva vazhdon

Sindikata e Bashkuar e Arsimit dhe Shkencës e Kosovës  ka bërë të ditur se greva në arsim do të vazhdojë. SBASHK-u me anë të një...

Lajmet e Fundit