1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Vidhet një qen në Prizren

Dy persona nga Prizreni kanë raportuar në polici vjedhjen e qenit të tyre, raporton PrizrenPress

Pas një punë hetimore policia ka arritur ta lokalizoi të dyshuarin nga i cili është marrë qeni dhe iu është kthyer pronarëve.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kryeziu: Me pas treguar kaq dashuri për Amerikën sikur për Martin Berishajn, Kosova do të ishte më mirë

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu, ka reaguar lidhur me zhvillimet e fundit dhe raportet me Amerikën. “Sa respekt, dashuri e përkushtim po...

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Lajmet e Fundit