10.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Vodhi një biçikletë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti dyshohet se kishte vjedhur një biçikletë në Prizren.

Biçikleta ishte gjetur tek personi i arrestuar dhe më pas i është kthyer pronarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Fabrizio Romano poston foton me Kylian Mbappen: “Ja ku po shkojmë”

Kylian Mbappe është rrugës për t’u bërë galaktiku i radhës i Real Madridit. Sulmuesi francez njoftoi fundjavën e kaluar se po largohet nga Paris Saint-Germain. Natyrisht...

Policia shqipton mbi 2 mijë e 155 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2155 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit