2.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

VV ende nuk ka marrë përgjigje për kriteret nga LDK, AAK e Nisima

VV-logo9-09Erzen Vraniqi nga Sekretariati për Media dhe Komunikim i Vetëvendosjes, ja bërë me dije se ende nuk kanë marrë një përgjigje nga blloku opozitar LDK, PDK e Nisma për kriteret që kjo lëvizje ua ka bërë atyre për t’i përkrahur për formimin e qeverisë së re.

Ai ka thënë për Epokën e Re se me këto kritere ndalohet rrëshqitja e Kosovës drejt humnerës.

Sipas tij, kriteret e VV’së janë shpëtim për Kosovën.

Më Shumë

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Suhareka në pulla postare të Kosovës

Sot, Filatelia e Postës së Kosovës, lëshoi në qarkullim të rregullt emisionin e pullave postare “Qytetet e Kosovës-Suhareka”, me pamjet e bukura të këtij...

Lajmet e Fundit