25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

West-Kardashian shijojnë muajin e mjaltit në Irlandë

Kim Kardashian dhe Kanye WestÇifti i sapomartuar Kim Kardashian dhe Kanye West po shijojnë muajin e mjaltit në Irlandë. Përgjatë mbrëmjes së të mërkurës, Kim dhe Kanye vizituan 2 kinema. Çifti ishte veshur me të zeza dhe mbanin syze të errëta.

Përgjatë ditëve të muajit të mjaltit ata kanë shijuar filmat më të fundit si Godzilla, X Men: Days of Future Past, Bad Neighbours, Blended dhe Maleficent. Kim dhe Kanye u fotografuan duke dalë nga një kinema në Portlaoise të mërkurën pasdite dhe më pas shkuan në një tjetër kinema në Tullamore, rreth 20 milje larg.

Çifti ekstravagant zgjodhi të kalojë muajin e mjaltit në Irlandë, vend i ftohtë dhe në relaks total dhe jo në një vend ekzotik dhe me diell.

Në profilin e saj zyrtar në “Twitter” ajo shtoi edhe mbiemrin e bashkëshortit të saj duke u bërë Kim Kardashian-West.

Çifti e kaloi mbrëmjen e tij të parë në kështjellën Oliver në Ardpatrick, në qytetin e Limerikut. Të martën, të sapomartuarit shijuan edhe një ngjitje me biçikletë në malin Ballyhoura.

Më Shumë

Përkujtimi i 25 vjetorit të çlirimit të Prizrenit: Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Landovicë

Në nderim të heronjve të kombit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familje të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga...

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit