22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Pitt goditet në fytyrë në premierën e filmit ‘Maleficent’

bradpittBrad Pitt ishte viktima e radhës e gazetarit ukrainas, Vitalii Sediuk, i cili e goditi në tapetin e kuq teksa ai merrte pjesë në premierën e filmit “Maleficent”, me protagoniste partneren e tij Angelina Jolie.

Në atë moment kanë ndërhyrë rojet e sigurisë duke e ndaluar dhe arrestuar 25-vjeçarin.

Aktori nuk ishte pranë Jolie kur sulmi ndodhi, por duke nënshkruar disa autografe për fansat e tij.

Gazetari ukrainas kaloi barrierën dhe e goditi në fytyrë Brad Pitt-in. Nuk dihet nëse ky lloj sulmi kishte ndonjë parapavijë, por e vërteta është që ukrainasi është i njohur për shfaqje të tilla në tapetin e kuq.

Së fundmi ai ishte në qendër të vëmendjes në Festivalin e Kanës, ku vendosi të futej në mënyrë të fshehtë poshtë fustanit të një aktoreje.

Brad Pitt, së bashku me fëmijët shoqëronin Angelina Jolie në premierën e filmit të saj më të ri “Maleficent”, prodhim i Disney.
/ Top Channel

Më Shumë

14 vjet nga vdekja e aktorit, Bekim Fehmiu

Po mbushen 14 vjet që nga vdekja e njërës ndër figurave më të lartësuara të aktrimit shqiptar, Bekim Fehmiut. Pas vetes ai la vepra të...

Brenda javës hiqen kontrollet në të gjitha pikat kufitare me Shqipërinë

Sezoni turistik ka rritur ndjeshëm fluksin në pikën e kalimit të kufitar në mes të Shqipërisë dhe Kosovës në Qafë Morinës. Ndryshe nga regjimi i...

Lajmet e Fundit