22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Zhduket në Prizren një person me probleme psikike

Një person nga lagja “Arbana” në Prizren ka raportua se më datë 11 mars 2021 nga shtëpia është larguar djali i tij dhe deri me tani nuk është kthyer, shkruan PrizrenPress.

Sipas ankuesit, djali i tij është i moshës madhore dhe i njëjti ka të meta mentale dhe përdor medikamente qetësuese.

Policia ka njoftuar se rasti është nën hetime./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Haradinaj: Me Aleancën në qeverisje, Prizrenit do t’ia japim mundësinë për ta zhvilluar kapacitetin e tij ekonomik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Kuvendin e Punës së degës së AAK-së në Prizren, duke...

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes Në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren, të shtunën ka nisur...

Lajmet e Fundit