2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Zhduket një 14 vjeçare në Prizren

Në 14 vjeçare është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar nga vëllai në polici.

Ajo është larguar nga shtëpia, por familja nuk di asgjë për të.
Si rezultat i denoncimit, policia është aktivizuar, por ende nuk është gjetur përkundër kërkimeve në disa lokacione.

Pavarësisht kësaj, kërkimet po vazhdojnë, teksa për rastin është vënën në dijeni edhe Prokurori i Shtetit, i cili ka urdhëruar hetimin e rrethanave të ngjarjes posa të haset e mitura.

Më Shumë

Komuna e Prizrenit shpërndan drunjë për familjet me asistencë sociale

Me vendim të kryetarit të Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, sot është bërë shpërndarja e drunjve për ngrohje, për dhjetëra familje të kategorive sociale...

Projekti që bëri bashkë nxënësit e “Loyola-Gymnasium” në Prizren, me ata të Shkodrës dhe Tetovës

Projektit „Kids Love Nature“ - „Fëmijët e duan natyrën“, mbështetur nga organizata gjermane GIZ, ka bërë bashkë të premten në Prizren, nxënësit e “Loyola-Gymnasium”,...

Lajmet e Fundit