2.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Zhduket një grua në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është raportuar e zhdukur në Prizren. Rrasi në polici është raportuar nga një burrë por nuk është bërë i ditur relacioni që ka ai me të zhdukurën.

“Loyola-Gymnasium” në Prizren shpall konkurs për një mësimdhënës/e të gjuhës gjermane

“Prizren 16.01.2024 – 17:00. Ankuesi kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin e Policisë.

Më Shumë

14 kërkesat e Policisë/ Ministri Sveçla do të takohet sot pasdite me Sindikatën

olicia e Kosovës nga fillimi i muajit dhjetor të 2023-tes janë duke pritur për një përgjigje nga Qeveria për 14 kërkesat e tyre. Lidhur me...

Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë te titulluar ”Xhan o Xhan”

Pas hiteve të një pas njëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit të titulluar ‘’Xhan o Xhan”, ku bashkëpunëtorët janë: Music; Sardi...

E përsosur je

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit