9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Zhduket një grua në Rahovec

Është zhdukur një grua në Rahovec.

Ajo është e nacionalitetit rome.

Rasti është lajmëruar nga bashkëshorti i saj.

“Ankuesi mashkull K-Rom ka njoftuar se nga data 25.11.2019 gruaja e tij, viktima femër K-Rome ka dal nga shtëpia dhe

Më Shumë

Zelensky kërkon një samit për planin e paqes

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky u ka kërkuar liderëve të BE-së të organizojnë një samit në një kryeqytet evropian për të diskutuar planin e tij...

Prizren: Ia djegin varrin e bashkëshortes, lajmëron policinë

Policia e Kosovës po e heton një rast të pazakontë në Prizren. Atje raportohet se disa persona kishin ndezur një zjarr në varrezat e...

Lajmet e Fundit