19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Zyrtare: Ballkani konfirmon largimin e Nazmi Gripshit

Ballkani ka bërë të ditur se Nazmi Gripshi nuk do të jetë lojtar i tyre.

Kampioni i Superligës së Kosovës përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, bëri të ditur se nuk kanë arritur të gjejnë gjuhën e përbashkët për të vazhduar bashkëpunimin.

Kujtojmë se për Gripshin ka interesim nga klubet kosovare, shqiptare dhe nga Evropa, ndërsa e ardhmja e tij pritet të konfirmohet shumë shpejtë.

Më poshtë mund të lexoni postimin e plotë (pa ndërhyrje) të Ballkanit:

Faleminderit Nazmi Gripshi!

Bëjmë me dije se marrëveshja me futbollistin nga Durresi ka përfunduar, andaj klubi e falenderon mesfushorin për kontributin e dhënë tek ne, duke i uruar suksese në vazhdim të karierës së tij.

Suksese Gripshi. /Telegrafi/

Më Shumë

Moti sot, diell e vranësira

Të hënën do të mbajë mot me diell por me vranësira të shpërndara. “Mot me diell dhe me vranësira të shpërndara.Temperaturat minimale do të lëvizin...

95 vite më parë lindi revolucionari argjentinas Ernesto Che Guevara

Sot 95 vite më parë ka lindur revolucionisti dhe autori argjentinas Ernesto (Che) Guevara,  një figurë mjaft e njohur e shekullit XX-të, shkruan KultPlus. Ernesto...

Lajmet e Fundit