33.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Zyrtare: Liria ndan rrugët me trajnerin Nedim Yigit

Liria ka bërë të ditur se ka ndarë rrugët me trajnerin Nedim Yigit.

Sipas klubit nga Prizrenit, kontrata është ndërprerë me marrëveshja të dyanshme.

“Pak çaste më parë, me marrëveshje të dyanshme, Liria ka përfunduar bashkëpunimin me trajnerin Nedim Yigit. Ky vendim erdhi pas rezultateve të dobëta”, thuhet në njoftim.

“FC Liria, e falenderon trajnerin për punën e deritashme. Bëhet e ditur se Liria, shpejtë do të emëroj shefin e ri të shtabit teknik, që do të jetë vendorë”.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Të dhënat e regjistrimit të popullsisë: Rajoni i Prizrenit në vitin 2024 ka 50 mijë banorë më pak se në vitin 2011

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), të premten, ka publikuar rezultatet preliminare të regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave për vitin 2024, përfshirë...

Kurti: NATO-n e duam në Kosovë dhe Kosovën në NATO

Heqja e vizave, regjimi i stikersave, regjistrimi i energjisë elektrike në veri, investimet në energjetikë e shëndetësi kanë qenë disa nga temat të cilat...

Lajmet e Fundit