10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Tenton të ndalë zënkën e të rinjve në Prizren, pëson lëndime

 

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi ka tentuar të ndalë një zënkë të disa të rinjve në Prizren të martën në mesditë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Araujo do të operohet, humbet Kupën e Botës

Qendërmbrojtësi i Barcelona-s, Ronald Arauja ka marrë vendimin për t’u operuar. Uruguajani u dëmtua gjatë grumbullimit me kombëtaren në tendinën e këmbës së djathtë. 23-vjeçari...

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Lajmet e Fundit