19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Krasniqi ia refuzon ftesën Kurtit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, nuk bëri të ditur se do t’i shkojë në takim kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

Krasniqi, nëpërmjet një komunikate të publikuar në Facebook të hënën, tha se është i hapur dhe i gatshëm për takim, vetëm kur procesi i dialogut të ketë avancim dhe diskutim konkret mbi arritjen e marrëveshjes finale me Serbinë.

Më Shumë

Guardiola: De Zerbi është një nga trajnerët më të mirë në 20 vitet e fundit

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka lavdëruar trajnerin e Brighton-it, Roberto de Zerbi-n. Guardiola tani ka fituar 11 tituj të ligës në tre...

Portugezi i Wolves refuzon Arsenal-in, pret ofertën nga Barcelona

Mesfushori i skuadrës angleze, Wolves, Ruben Neves, raportohet se ka refuzuar një ofertë nga Arsenal-i. 26-vjeçari do të futet në vitin e fundit të kontratës...

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit