5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Prizren, arrestohen dy të dyshuar për marrje me prostitucion

Të enjten janë arrestuar dy persona në Prizren nën dyshimin e bazuar se janë marr me prostitucion.

Sipas policisë, rasti ndaj tyre është hapur në korrik të këtij viti.

“Prizren korrik 2022 – 11:00. Janë arrestuar dy të dyshuar kosovarë nën dyshimin e bazuar se janë marr me prostitucion. Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Më Shumë

Moti për sot

Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë...

Hajrulla Çeku pranon kërcënime me vrasje nga Serbia

Ministri i MKRS-së, Hajrulla Çeku ka thënë se ka pranuar qindra mesazhe kërcënuese, mes tyre edhe ato me vrasje, lidhur me sensibilizimin e opinionit botëror për...

Lajmet e Fundit