18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Arrestohet një grua në Malishevë, dyshohet se rrahu fëmijën e saj trevjeçar dhe burrin

Një grua është arrestuar sot nga policia në Malishevë.

Ajo dyshohet se e ka rrahur fëmijën e saj trevjeçar e po ashtu edhe burrin e saj.

E dyshuara është e moshës 28-vjeçare.

Rastin e ka konfirmuar për Klankosova.tv zëdhënësi rajonal i policisë në Gjakovë, Sheremet Elezaj.

Elezaj tha se ajo është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Sot stacioni policor në Malishevë e ka arrestuar një femër e cila dyshohet se ka sulmuar fizikisht fëmijën dhe bashkëshortin e saj. Me vendim të Prokurorit të Shtetit e njëjta është ndaluar në mbajtje për 48 orë” – tha Elezaj.

Më Shumë

Policia në Prizren realizoi 71 urdhëresa të gjykatave për vepra penale në katër ditët e fundit

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, në vijim të zbatimit të planit operativ të autoriteteve gjyqësore, raporton se gjatë periudhës kohore 13.05.2024 deri me...

Punimet në rrjetin elektrik, KEDS njofton se ku do të ketë sot ndërprerje të rrymës në Prizren

Kompania për Distribuimin e Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) njofton se nesër, më 18.05.2024, do të kryhen punime të domosdoshme për siguri të sistemit...

Lajmet e Fundit