-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Mot me diell, por i ftohtë në Kosovë

Në Kosovë sot pritet të jenë një ditë me diell, por me temperatura të ulëta.

Sipas Prishtina Weather mëngjeset do të jenë me ngrica, ndërsa në ultësira do të ketë kushte për mjegull, transmeton Klan Kosova..

Po ashtu parashihet të ketë përkeqësim të ajrit.

Temperaturat minimale pritet të jenë -1 deri në -4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet 1 deri në 3 gradë Celsius.

Më Shumë

Shkolla e fshatit Gorozhup të Hasit nuk ofron kushte për mësim

Shkolla fillore në Gorozhup të Hasit po përballet me probleme infrastrukturore pasi ambientet e brendshme të kësaj shkolle po krijojnë lagështirë, duke mos krijuar...

Kjo është arsyeja që Ronaldo dhe Georgina e shitën avionin e tyre privat

CR7 gjen një blerës për avionin e tij privat të blerë në vitin 2015 për rreth 20 milionë Euro kur ai ishte pjesë e...

Lajmet e Fundit