3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Aksident i rëndë në hyrje të Prizrenit – lëndohet një person

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 07:14 në hyrje të Prizrenit.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar Shaqir Bytyqi nga policia për rajonin e Prizrenit.

Bytyqi ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërkaq një person është lënduar.

 

Çfarë janë ProHealth Cables?

“Një person ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe njësiti i zjarrfikësve”, ka thënë Bytyqi.

Në fotografitë e publikuara shihet se aksidenti ka qenë mjaft i madh, ku dëmet materiale janë të mëdha. /Telegrafi/

Më Shumë

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për kanosjen e kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj

Gjykata Themelore e Prizrenit i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, të dyshuarit F.K., për kanosjen e kryetarit tw Prizrenit, Shaqir Totaj. Në...

Suharekë, 32 vjeçarja tenton t’i jap fund jetës

Një 32 vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës në Suharekë. Ajo ka konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve dhe është dërguar në Spitalin Rajonal...

Lajmet e Fundit