-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Totaj pret në zyre qytetarët

Kryetari i komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka zhvilluar takime të drejtpërdrejta me qytetarët e kësaj komune në zyrën e tij.

Totaj ka dëgjuar nga afër kërkesat, idetë dhe sugjerimet e tyre.

“Të gjitha bisedat u regjistruan, që bashkë me ekipin tim do t’i trajtojmë në hollësi, pasi, vetëm bashkë mund t’i arrijmë të gjitha në kryeqytetin historik të Kosovës”, ka shkruar Totaj në “Facebook”.

Më Shumë

33 vjet nga nisma për pajtimin e gjaqeve

Më 2 shkurt 1990 me nismën e Anton Çettës nisi në Kosovë aksioni atdhetar e humanitar i faljes së gjaqeve, që mori përmasa të...

Mbappe rrezikon sfidën ndaj Bayernit

Kylian Mbappe luajti vetëm njëzetë minutat pjesës së parë ndaj Montpellierit. Sulmuesi francez pësoi një lëndim dhe në Paris janë të shqetësuar, pasi më...

Puhi

Lajmet e Fundit