4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Fotot e “çmendura” të Megan Thee Stallion

Superylli i muzikës Megan Thee Stallion mbush 28 vjeç këtë javë dhe reperja i ka vënë pulset të shpejta që kur fitoi famën për herë të parë në vitin 2018.

Me një varg të pafund hitesh, çmime të panumërta dhe madje edhe një bashkëpunim me Beyoncé nën rripin e saj, Megan nuk po tregon shenja të ngadalësimit së shpejti, shkruan Daily star.

Por nuk është vetëm muzika e saj në krye të top-listave dhe aftësitë e patëmetë të repit që e bëjnë të egër legjionin e saj besnik të fansave.

Image

Megan Thee Stallion

Vendasja e Houston-it është gjithashtu e njohur për figurën e saj të bujshme, momentet mahnitëse të modës dhe fotot e mrekullueshme të mediave sociale.

Kështu, ndërsa Megan padyshim që e feston ditëlindjen e saj me stil, Daily Star po hedh një vështrim në fotot e saj më të nxehta.

Image

Megan Thee Stallion

FOTO GALERI

Është e sigurt të thuhet se Megan nuk ka frikë të shfaqë kthesat e saj të famshme – shumë për kënaqësinë e fansave të saj të stolisur.

Aq shumë, sa për pak sa nuk e çoi internetin në një shkrirje në gusht, kur postoi një foto të veshur me një kostume të tejdukshme.

Image

Megan Thee Stallion

Më Shumë

Dy ndeshje interesante sot në basketboll, vëmendja në Suharekë

Xhiroja e 27-të në Superligën e Kosovës në basketboll do të vazhdojë edhe sot me dy ndeshje mjaft interesante. Përballje shumë interesante do të jetë...

Dortmund-i ka “plan sekret” për ta mbajtur Bellingham-in në skuadër

Drejtuesit e klubit të Borussia Dortmund-it thuhet se kanë hartuar një plan sekret për ta mbajtur Jude Bellingham-in në skuadër. Që kur u transferua në...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit