18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Sherri për një vajzë, shqiptari vritet me plumb në kokë në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të hënën në Mikonos të Greqisë. Një 34-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri. Identiteti i tij nuk bëhet ende i ditur.

Mediat vendase raportojnë se ai u vra nga një 33-vjeçar grek. Shkak është bërë një zënkë që kanë pasur për një vajzë.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, pas sherrit, 33-vjeçari grek ka shkuar në shtëpi, ka marrë një armë dhe është kthyer në lokalin ku ndodhej shqiptari. Aty e ka qëlluar me plumb në kokë.

Autori është arrestuar menjëherë nga policia. Ai ndodhet në gjendje të rënduar për shkak edhe të konsumimit të lartë të alkoolit.

 

Ngjarja ndodhi në një lokal në zonën e Skylabela-s rreth orës 06:00 të mëngjesit. Policia po heton për të zbuluar rrethanat e plota që fshihen pas vrasjes./tvklan.al

Më Shumë

Ndërron jetë 51 vjeçarja nga Rahoveci, tri ditë më parë kishte denoncuar burrin dhe vjehrrën për dhunë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjakovë, ku ka humbur jetën një grua e cila po trajtohej në Spitalin Rajonal...

Shantazh dhe konspiracion, ja cilat janë krimet për të cilat Donald Trump mund të paditet

Prokurorët e zonës së Atlantës po shqyrtojnë ngritjen e akuzave për shantazh dhe konspiracion në lidhje me përpjekjen e Donald Trump për të përmbysur...

Lajmet e Fundit