18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Euro 2024: Sot do të rrëmbehemi nga emocionet, Zvicra përballet me Gjermaninë

Sot shënohet dita e dhjetë e Kampionatit Evropian.

E rrethi i ndeshjeve ka filluar të zvogëlohet, shkaku i eliminimit të disa kombëtarëve që nuk arritën të marrin mjaftueshëm pikë, shkruan Klankosova.tv.

Ndërkaq, sot do të zhvillohet dy ndeshje, të njëjtat nga ora 21:00.

Zvicra do të ballafaqohet me Gjermaninë, ndeshje kjo që do rrëmbehet me emocione nga tifozët, e cila mbahet në Frankfurt Arena.

Po ashtu ballë për ballë i kemi dhe Skotlandën me Hungarinë, e që ndeshja zhvillohet në Stuttgart Arena.

Marketing

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike për në Ulqin

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Nga gushti nis aplikimi i ri për shtesat, vlera vjetore e skemës 120 milionë

Ministri i Financave, Hekuran Murati në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Albin Kurti, tha se një familje që ka tre fëmijë, nga...

Erik Rexha nga Prizreni merr medaljen e artë në Kanada

Erik Rexha 16 vjecar, i lindur e i rritur në British Columbia të Kanadasë, me prindër nga Prizreni ka marrë vendin e parë në...

Lajmet e Fundit