14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

“5 mijë euro për një natë”, plas skandali i Arta Nitaj

Modelja shumë e përfolur kosovare, Arta Nitaj është kthyer ditët e fundit në qendër të vëmendjes për shkak të një skandali të publikuar nga YouTuberi Teddy Grey. Ky i fundit ka publikuar disa mesazhe, ku mësohet se modelja shqiptare shet trupin e saj për 5 mijë euro.

Të gjitha këto mesazhe që zhvillohen mes Arta Nitajt dhe një personi shqiptar që thuhet se ka fjetur me të kundrejt pagesës, janë bërë publike në Instagramin e Teedy Grey.

YouTube-ri britanik ka postuar fillimisht një bisedë private që është zhvilluar sipas tij nga Instagrami i Arta Nitaj. Në këto mesazhe një person i shkrua Arta Nitajt se duhet të takohen ose ndryshe ai do të publikojë foton e saj nudo. Personi në fjalë pretendon se Arta Nitaj i ka marrë 5 mijë euro për një natë.

Ndërkohë, modelja ia kthen po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkon ta fshijë foton.

Mesazhet e publikuara:

-Unë e dua edhe një natë me ty ose të postoj foton. 5000 euro më ke marrë atë natë dhe pastaj më ke bërë pas 1 turri s’mundem më. Kur të vish në Kosovë të pres. Ose e din çfarë bëhet. Ja numri im mos e bëj këtë punë më të madhe.

-Provoje dhe e shikon çfarë të gjen dhe mos më bezdis më. Fshije atë foto se pasha Zotin shumë keq të gjen, e shikon sa të vij në Kosovë.

Ndërkohë YouTuberi, shkruan edhe fjalë fyese ndaj modeles krahas fotove të publikuara: “Kjo vajzë e shet veten për 5000 euro. Njerëz nuk ka mundësi që p**** i saj të vlejë sa gjysma e një Audi!”

Më tej ai publikon një foto nudo të modeles krahas së cilës shkruan: “Djali (në fjalë) thotë që v*gina e saj dukej si lazanja e shtypur… S’ia ka vlejtur kurrë 5000 euro!”

Postimet e YouTuberit britantik nuk mbarojnë me kaq, pasi ai ka ndarë gjithashtu një fragment të shkurtër të një bisede të zhvilluar me Arta Nitajn. Kjo e fundit nuk ka bërë asnjë reagim publik në lidhje me vërtetësinë e fotove apo bisedave që blogeri britanik ka publikuar.

Më Shumë

Kurti në Krushë: Kemi përgjegjësinë që brezat e ardhshëm të mos kalojnë në vuajtet që kemi kaluar ne

Kryeministri Kurti ka bërë sot homazhe në Krushë të Madhe dhe Krushë të Vogël. Pas homazheve ai ka folur para gazetarëve. Ai tha se përkulet me...

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Lajmet e Fundit