35.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Sot mot me diell

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell, por edhe me vranësira të shpërndara.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-33 gradë Celsius”, thotë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

“Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi 1-7m/s”.

Më Shumë

“Prizren Rock and Blues Festival” mbyll edicionin e dytë me muzikë frymëzuese

Edicioni i dytë i “Prizren Rock and Blues Festival” është përmbyllur gjatë fundjavës me muzikë që ka bërë bashkë moshat e ndryshme në Parkun...

“Vdes për ty” Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga...

Lajmet e Fundit