13.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

‘Tu u rrit e tu u çorodit’, Adrola shfaqet pa të brendshme!

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi modelja ka publikuar një fotografi ku shfaqet super joshëse.

Pa të brendshme dhe gjysmë e zhveshur, Adrola shfaqet kaq provokuese.

‘Tu u rrit e tu u çorodit’, ka qenë përshkrimi qe Adrola i ka bërë këtij imazhi. /ORAinfo/

Më Shumë

Abdixhiku nga Suhareka godet Kurtin: Nuk është patriotizëm me të ikë 50 mijë njerëz nga Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike, Lumir Abdixhiku, ka kritikuar qeverinë Kurti gjatë një tubimi me qytetarët në Suharekë. Sipas kreut të LDK-së, patriotizmi nuk nënkupton me...

Nis rikonceptimi i ekspozitave të përhershme brenda Muzeut të Lidhjes së Prizrenit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka bërë të ditur se ka nisur rikonceptimi i ekspozitave të përhershme brenda Muzeut të Lidhjes...

Lajmet e Fundit