18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Aksident me lëndime të rënda në “Abi Çarshia” në Prizren

 

Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi i një veture fillimisht ka goditur një veturë tjetër, e më pas dy këmbësore.

Njëra prej viktimave po vazhdon të trajtohet në Spitalin Rajonal të Prizrenit si pasojë e lëndimeve të marra.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

“Raportohet se një veturë me targa vendore me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar ka goditur një veturë me targa vendore pastaj dy këmbësore, viktimat femra kosovare të cilat kanë pësuar lëndime trupore. Si pasojë e lëndimeve njëra nga viktimat pas trajtimit mjekësor lirohet për në shtëpi ndërsa tjetra vazhdon trajtimin mjekësor në spitalin e Prizrenit”, thuhet në njoftimin e PK-së.

======================================================
Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
#quality #contrucion #design #park
www.renelualtahiri.com
+383 44 128 112

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Komuna e Dragashit apelon për kujdes të shtuar lidhur me zjarret 

Drejtoria për Mbrojtje, Shpëtim dhe Shërbime Publike në Komunën e Dragashit ka kërkuar nga qytetarët e kësaj ane që të jenë të kujdesshëm me...

Dogana kap 1 kilogram kanabis, ishte nisur me postë nga Amerika

Dogana e Kosovës ka njoftuar dje se gjatë ekzaminimit të dërgesave postare nga ShBA-të, në një pako është hasur substancë narkotike kanabis sativa me...

Lajmet e Fundit