25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Aksident me lëndime të rënda në “Abi Çarshia” në Prizren

 

Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi i një veture fillimisht ka goditur një veturë tjetër, e më pas dy këmbësore.

Njëra prej viktimave po vazhdon të trajtohet në Spitalin Rajonal të Prizrenit si pasojë e lëndimeve të marra.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

“Raportohet se një veturë me targa vendore me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar ka goditur një veturë me targa vendore pastaj dy këmbësore, viktimat femra kosovare të cilat kanë pësuar lëndime trupore. Si pasojë e lëndimeve njëra nga viktimat pas trajtimit mjekësor lirohet për në shtëpi ndërsa tjetra vazhdon trajtimin mjekësor në spitalin e Prizrenit”, thuhet në njoftimin e PK-së.

======================================================
Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
#quality #contrucion #design #park
www.renelualtahiri.com
+383 44 128 112

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Konjufca për sanksionet e Amerikës për shkak të veriut: Është një gjë e keqe për Kosovën

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se zhvillimet e fundit në Kosovë janë ngative për vendin tonë dhe situata nuk është mirë dhe...

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me nerva… (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në...

Lajmet e Fundit