11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Aksident në aksin Fier-Lushnje, kthehej nga një dasëm, humb jetën një person

Aksident në Durrës-makinaNjë aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Lushnje. Mësohet se ka humbur jetën Aleksandër Sterjo, i cili ishte duke ardhur nga një dasmë me familjen e tij.

Në mjetin e aksidentuar ndodheshin dhe tre persona të tjerë, të cilët janë fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Vajkan, ku mjeti tip Audi me targa FR2581D ka dale nga rruga. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Më Shumë

Në Prizren, sot mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin ukrainas

Sot, në kazermën e FSK-së “Lidhja e Prizrenit”, në Prizren, do të mbahet ceremonia e diplomimit të deminierëve të kursit të parë me kontingjentin...

Liverpool organizon iftar për tifozët e tyre – Ezani jehon në Anfield, 3000 tifozë marrin pjesë

Ky është një muaj agjërimi për myslimanët anembanë botës. Ende nuk është aq e zakonshme të shohësh një iftar kolektiv në ambient të hapur,...

Lajmet e Fundit