15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Real Madrid dhe Mbappe bien dakord për një kontratë të madhe

Kylian Mbappe ka rënë dakord të nënshkruajë një kontratë pesëvjeçare me vlerë prej 50 milionë eurosh në vit, raporton Cadena SER.

Sulmuesi mund të largohet nga Paris Saint-Germain këtë verë nëse nuk nënshkruan një zgjatje të kontratës deri në fund të muajit dhe Madridi është gati ta mirëpresë atë në kryeqytetin spanjoll, shkruan Goal.

Më Shumë

Shkurte Fejza nderohet me titullin “Qytetare nderi” e Komunës së Suharekës

Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza është dekoru me titullin “Qytetare Nderi” e Komunës së Suharekës. Kryetari Suharekës, Bali Muharremaj ka postuar një video nga ceremonia...

Totaj priti zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit

Kryetari i Prizrenit,  Shaqir Totaj priti sot zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit të Republikës së Turqisë. Diskutimi kryesor u përqendrua në qeverisjen...

Lajmet e Fundit