17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Aksident në fshatin Piranë të Prizrenit, dy të lënduar

Një aksident i trafiku mes dy veturave ka ndodhur mbrëmë në fshatin Piranë të Prizrenit.

Dy persona janë lënduar.

Aksidenti është shkaktuar si pasojë e mosrespektimit të distancës.

Personat e lënduar janë dërguar në spital për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuar për rastin është një 27-vjeçar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku janë bërë ekzaminimet e nevojshme./Gazeta Sinjali

Më Shumë

Prizren/ Mbahet premiera botërore e veprës origjinale “Monade” nga Robert Bisha

Koncerti plot imagjinatë dhe momente eklektike muzikore origjinale të kompozuara nga Robert Bisha u mbajt në Kino Lumbardhi ndërsa u performua në mënyrë fantastike...

Shqipëria miqësore me Italinë

Kombëtarja shqiptare do të luajë një miqësore luksi në 16 nëntor ndaj Italisë në Air Albania Stadium, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. Kjo miqësore ndaj...

Lajmet e Fundit