13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Aksident në Suharekë, lëndohet motoçiklisti

Një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete ka ndodhur dje në Suahrekë, shkruan PrizrenPress.

Policia njofton se si pasojë është lënduar motoçiklisti.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj K/Shqiptarë. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore ka pësuar motoçiklisti, i cili ka marrë tretman mjekësor në spital dhe është liruar për shërim në shtëpi”, bën të ditur Policia e Kosovës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Krasniqi për marrëveshjen e mundshme me Serbinë: S’e mbështesim sipas versionit aktual

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, tha se nuk do të votojnë marrëveshjen me Serbinë në Kuvend, në formën e tillë siç...

Prizren: Kontejnerëve me origjinë nga Serbia iu fshihet tabela informuese (VIDEO)

75 kontejnerë që Komuna e Prizrenit i bleu vitin e kaluar, doli se erdhën nga Serbia pikërisht tash kur u aktualizua fushata për të...

Lajmet e Fundit