14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Anton Quni – Albin Kurtit: Nëse të mirëkuptojmë, mos mendo se ta kemi frikën

Nënkryetari i LDK’së, Anton Quni, ka reaguar pas ndodhive të sotme në Kuvendin e Kosovës, ku VV dështoi të votonte në procedurë të përshpejtuar ndryshimin e Ligjit për Zgjedhjet e Përgjithshme në vend.

Quni shprehet krenar me veprimet e partisë që udhëheq, Lumir Abdixhiku.

“Nëse dikush të mirëkupton, mos mendo se ta ka frikën!”, shkroi Quni në Facebook.

“Krenar me LDK-në tonë”, theksoi ai.

LDK tha sonte se pa tërhequr LVV këtë projektligj ata nuk do të marrin pjesë në seancën për zgjidhjen e presidentit.

Më Shumë

Haradinaj: Me Aleancën në qeverisje, Prizrenit do t’ia japim mundësinë për ta zhvilluar kapacitetin e tij ekonomik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Kuvendin e Punës së degës së AAK-së në Prizren, duke...

Horoskopi sot – këto janë shenjat më me fat

Dashi Gjatë kësaj dite do përqendroheni më shumë tek jeta profesionale dhe ajo do marrë një zhvillim që nuk e kishit menduar ndonjëherë. Karriera juaj...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit