20.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Ariu shfaqet afër një restoranti në fshatin Streckë të Prizrenit (VIDEO)

Rastet kur arinjtë shfaqen rreth fshatrave dhe qyteteve të Kosovës, nuk është gjë për t’u habitur.

Një rast i tillë është parë edhe mbrëmë nga një qytetar në fshatin Streckë të Prizrenit.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar pamje, ku sipas tyre, ariu ishte shfaqur afër parkingut të një restoranti.

Më poshtë mund të shihni pamjet:

Më Shumë

Nga punëtori sezonal në ndërtim, te pedagogu universitar

Naxhi Selimi ka kaluar nga pozita e punëtorit sezonal në ndërtim, në shkallën e lektorit të gjermanishtes  në Universitetin e Edukimit në Schwyz Nëse në...

Zafir Berisha përkujton dëshmorin Remzi Ademaj

Ish- komandanti i UÇK-së, Zafir Berisha, ka përkujtuar dëshmorin e kombit, Remzi Ademaj- “Petriti”. Postimi i plotë i Berishës: Para 24 vitesh (15.08.1998) ra heroikisht për...

Lajmet e Fundit