19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Ariu shfaqet afër një restoranti në fshatin Streckë të Prizrenit (VIDEO)

Rastet kur arinjtë shfaqen rreth fshatrave dhe qyteteve të Kosovës, nuk është gjë për t’u habitur.

Një rast i tillë është parë edhe mbrëmë nga një qytetar në fshatin Streckë të Prizrenit.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar pamje, ku sipas tyre, ariu ishte shfaqur afër parkingut të një restoranti.

Më poshtë mund të shihni pamjet:

Më Shumë

Liga e Kampionëve rikthehet me dy super çerekfinale

Liga më prestigjioze e futbollit evropian, Liga e Kampionëve rikthehet me super dy ndeshjet e para çerekfinale. Sfida kryesore e së martës në mbrëmje do...

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

“Mat Moto” nga Mitrovica sjell motoçikleta elektrike! Koha e mbajtjes së baterisë: Nga 27 deri në 50 km. Për 3 veta. Kapaciteti i ngarkesës:...

Lajmet e Fundit