2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar dje në Prizren.

Ata kanë qenë të kërkuar nga organet e drejtësisë.

Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan ‘PrizrenPress’.

• Rr. Papa Gjon Pali II, Prizren. 25.09.2023 – 10:50. Në bazë të urdhëresave të gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

• Rr. William Wallker, Prizren. 25.09.2023 – 17:40. Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.


Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Erdh dimri, shkollat e Suharekës pa dru e pelet

32 shkolla të komunës së Suharekës nuk janë furnizuar këtë vit me lëndë djegëse për ngrohje. Kjo për arsye se, lënda e kompanisë fituese...

FSK bashkë me qytetarë feston “Ditën e Forcës”

Ministria e Mbrojtjes dhe Forca e Sigurisë së Kosovës, me rastin e “Ditës së Forcës”, sot, duke filluar nga ora 10:00 deri në ora...

Lajmet e Fundit