8.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Arrestohet në Vërmicë i kërkuari me urdhëresë të gjykatës

Një mashkull kosovar është arrestuar në pikë kalimin kufitar Vërmicë, pasi ndaj tij kishte një urdhëresë nga gjykata, shkruan PrizrenPress

Sipas Policisë, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Barnatorja bimore ”Bio Drini” po zgjerohet, hap pikën e re në lagjen “Bazhdarhane” të Prizrenit

“PKK Vërmicë, 06.04.2022 – 20:20. Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./ PrizrenPress.com

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Andre Onana mund të pezullohet nga FIFA nëse refuzon Kupën e Kombeve në Afrikë

Andre Onana mund të ndalohet të luajë për Manchester United nëse vendos të refuzojë një thirrje për të luajtur në Kupën e Kombeve të...

Era Istrefi ia vë flakën rrjetit me pamjet me postimet e fundit

Era Istrefi është padyshim ndër emrat më të përfolur në media rozë. Së fundmi, artistja ka sjell disa fotografi të bukura për ndjekësit. Era dukej tejet...

Lajmet e Fundit