19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Arrestohet një femër në Vraniq të Suharekës

Prostitution-rrugeNjë femër është arrestuar  nga policia në Suharekë.Arrestimi ka ndodhur në fshatin Vraniq të Suharekës, me c’rast një femër ka përfunduar në pranga.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata,në Vraniq është arrestuar një femër K/Shqiptare, është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Lipjanit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Kurti vizitoi Parkun e Inovacionit dhe Trajnimit në Prizren

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, dhe ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, vizituan...

Prizren/ 9 aktakuza kundër 9 personave

Prokuroria Themelore në Prizren, gjatë 24 orëve të fundit, ka ngritur 9 aktakuza kundër 9 personave, për veprat penale. Dy (2) aktakuza kundër dy (2)...

Lajmet e Fundit